Antrenörlerimiz

Yücel Gökçen Eligüzel
Yücel Gökçen EligüzelBaş Antrenör

1978 İstanbul dogumludur.İlk-Orta-Lise öğrenimini Ahmet Şimsek Kolejinde okumuştur.Evli ve 3 cocuk sahibidir.
Master düzeyde 2009 yılında baslamış olan yüzme yaşantısına halen aktif olarak devam etmekte ve kendi yaş grubu yarışmalarında 200 e yakın madalyaya sahiptir.Türkiye Master yüzme Şampiyonaları ve bir çok ACIK SU tecrübesi bulunan antrenörümüz bu yarışlarda sayısız derece ve madalya sahibidir.
II.Kademe antrenör belgesi bulunmakta ve bir çok seminere katılmıştır.
Kücük yaş gruplarından Türkiye Şampiyonası acık yaş ile Uluslar arası yarışmalarına kadar antrenörlük tecrübesi bulunmaktadır.
Klübümüzde yaş gruplarında çalışmakta ve sporcuları ile sayısız İstanbul ilk Üç derecesi bulunan antrenörümüz klübümüzün kurucularındandır.

Gökhan Sürmen
Gökhan SürmenKurucu - Antrenör

1982 Trabzon dogumludur.
Master düzeyde 2009 yılında baslamış olan yüzme yaşantısına halen aktif olarak devam etmektedir.
Türkiye Master yüzme şampiyonaları ve bir çok açık su tecrübesi bulunan antrenörümüz bu yarışlarda sayısız derece ve madalya sahibidir.
II.Kademe antrenör belgesi bulunmakta ve bir çok seminere katılmıştır.
Daha önce çalıştığı spor kulüplerinde sayısız deneyim kazanıp bu kulüplerin yönetim kadrolarında yer almıştır.
Klübümüzde yaş gruplarında çalışmakta, A takım ve Kulüp baş antrönümüz Volkan Atakan’ın da yardımcılığını yapmaktadır.
Antrenörümüz kulübümüzün kurucularından olup yönetim kadrosunda da yer almaktadır.

Cem Akkaya
Cem AkkayaAntrenör

23.09.1994 istanbul doğumludur.Kocaeli üniversitesi-Beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezundur. 1.kademe yüzme antrenörüdür.7 yıldan bu yana aktif olarak antrenörlüğün yanı sıra Türkiye kano federasyonluğunda ulusal hakem olarak görev almaktadır.
Çocukluğundan bu yana tırmanış, yüzme, tenis branşlarıyla ilgilenmiş profesyonel olarak kano sporuyla müsabık olmuştur. Kano branşında Türkiye şampiyonlukları ve çeşitli dereceleri mevcuttur.
Kulübümüzde; master takımı, 8 yaş yüzme takımı antrenörlüğü ve kulüp kordinatörü olarak görev almaktadır.

Mehmet Akdoğmuş
Mehmet AkdoğmuşAntrenör
20.12.1993 tarihinde Bitlis’te dünya gelmiştir. Uşak üniversitesi spor bilimleri fakültesi Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği mezunudur.
Türkiye yüzme federasyonunda 2.Kademe antrenörlük belgesine sahiptir.
Türkiye özel sporcular yüzme federasyonunda 1.Kademe yüzme antrenörlük belgesine sahiptir.
Türk silahlı kuvvetlerinde 1 yıl Beden Eğitimi öğretmenliği ve askeri pentatlon antrenörlüğü yapmıştır.
Kulübümüzde Mavi Takımda yardımcı antrenörlük yapmakta ve Mavi Takımın kara kondisyonerliğini yapmaktadır.
6 senedir antrenör olarak yüzme sporuna hizmet vermektedir.
Tolga Alpay
Tolga AlpayAntrenör

12.04.1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara üniversitesi fizik bölümünde eğitimine devam etmektedir. 6 yaşında yüzme sporuyla tanışan hocamız, 2006-2017 yılları arasında sporu lisanslı olarak icra etmiş, birçok kez Türkiye şampiyonasına katılmış, çoğunda final yüzmüştür. Bir çok kupa ve madalyaya sahiptir. Şu anda da 1. Kademe antrenörlük belgesine sahip antrenörümüz yüzme hayatının sonlanmasıyla beraber 3 senedir antrenör olarak yüzme sporuna hizmet etmektedir.

Furkan Karaaslan
Furkan KaraaslanEğitmen

19.12.1998 İstanbul doğumludur. Kastamonu Üniversitesi Spor bilimleri fakültesi antrenörlük eğitimi bölümü mezunudur. 3. Kademe Yüzme Antrenörlük belgesi, TSAF Cankurtaranlık belgesi, Beden eğitimi Öğretmenlik belgesi, sporcu kariyeri, diksiyon eğitimi belgelerine sahiptir. Uluslararası Su Sporları Festivali gibi etkinliklerde görev almıştır. Üniversitesini yüzme yarışmalarında temsil etmiştir. Eğitmenimiz birçok yüzme eğitimi seminerlerine katılarak kendini bu alanda geliştirmektedir.2016 yılında yüzme eğitmenliğine Başlamıştır. Kendisi şu anda 2012-2013 yaş grubu Sarı Takım yardımcı antrenörlük yapmaktadır.

Gökhan Onaran
Gökhan OnaranEğitmen

30.04.1998 Maltepe/İstanbul doğumludur. Haliç üniversitesi spor bilimleri yüksekokulundan mezun olmuştur. Uzmanlık dalını yüzme olarak seçmiş ve 3.kademe yüzme antrenörüdür. Hala aktif olarak Haliç üniversitesinde yüzme üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Mavi takımın yardımcı antrenörü olup 2016 yılından beri oksijen spor kulübünde yüzme eğitmenliği yapmaktadır.

Meryem Çoğalmış
Meryem ÇoğalmışEğitmen

Küçük yaştan beri spor hayatında ve şu an 21 yaşında olan eğitmenimiz 7 senedir yüzme branşıyla ilgilenmektedir. 2 yıl çeşitli klüplerde olmakla birlikte 1 yıldır bizim kulübümüzde eğitmenlik yapmaktadır . Daha önceleri profesyonel olarak badminton ve voleybol oynamış Türkiye çapında çeşitli başarılar elde etmiştir. Şu an aynı zamanda Yeditepe Üniversitesinde eğitim hayatına devam etmektedir.

Pelin Duru Çiftçi
Pelin Duru Çiftçi Eğitmen

11/06/2007 İstanbul,maltepe doğumludur. Kale okulları iç mimarlık lisesinde 10. Sınıf olarak eğitimine devam etmektedir. 5 yaşında yüzme hayatına başlamış  ve aynı zamanda 3 yıldır profösyonel olarak A takımda lisanslı yüzme sporuna devam etmektedir.

Ayça Derin Çiftçi
Ayça Derin Çiftçi Eğitmen

11/06/2007 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kale okullarında iç mimarlık bölümünde 10. Sınıfta okumaktadır. 9 yıldır yüzme sporu ile ilgilenen antrönörümüz ayni zamanda A takımımızda 3 yıldır profesyonel olarak yüzme sporuna devam etmektedir.

Burak Can Çelik
Burak Can ÇelikEğitmen

*Doğum yılı: *1997
Lisans Bülent Ecevit üniversitesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği / 2020
Yüksek lisans/ Gedik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri / Halen
20.09.1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Gedik Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. Kendisi spor hayatına 6 yaşında başlamıştır. Futbol, kano ve kürek gibi çeşitli branşlar ile ilgilenmiştir. Su sporlarından olan Kürek branşında profesyonel olarak farklı kulüplerde 3 sene geçirmiştir. Kendisi şu anda 2. Kademe Yüzme antrenörüdür. Antrenörümüz ilk olarak yüzme eğitmenliğine 2016 yılında başlamıştır ve halen yüzme sporuna katkıda bulunmaktadır.

Yusuf İslam Çolak
Yusuf İslam ÇolakEğitmen

Doğum yılı:01.03.2004
Mezun olduğu okul ve yılı: Halit Armay Anadolu Lisesi
Kısa özgeçmiş:8 yaşında yüzmeye başlamıştır.6 sene lisanslı yüzüp birçok madalya kazanmıştır.

Batuhan ERENGÜÇ
Batuhan ERENGÜÇEğitmen

16 ŞUBAT 2000 Yılında Kadiköy de dünyaya gelmiştir. Bir çok spor dalında yeteneği ile bilinen Batuhan 8 yaşında yüzme kariyerine başlamıştır. Ana branşı serbest olan Batuhan Erengüç 2008 yılından 2015 e kadar bir çok şampiyonluğa imza atmıştır. Prens Adaları 50 metre serbest, 100 metre serbest Dünya rekoru, Bir çok kez Türkiye şampiyonu, 150den fazla madalya kazanmıştır. Ülkemizi sayısız temsil etmiştir.

Yusuf Yılmaz
Yusuf YılmazEğitmen

11.02.2002 tarihinde İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Daha önceden lisanslı olarak basketbol sporuyla uğraşan hocamız 2017 yılında yardımcı eğitmen olarak başladığı eğitmenlik kariyerine devam etmektedir.

Nehir Kaya
Nehir KayaEğitmen

23.08.2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ege bilim kolejinde eğitim görmektedir. 2016 yılından beri kulübümüzün lisanslı yüzücüsüdür. Kendisi birçok müsabakada takımımızı temsil etmiştir. 5 yıldır profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenmektedir.

Oktay KESKİN
Oktay KESKİNEğitmen

09/06/1999 tarihinde Ankara’da doğmuştur.6 yıldır yüzme branşıyla ilgilenmektedir. Antrenörlük hayatına 2017 de başlamış olup çeşitli kulüplerde tecrübesi bulunmaktadır.1.Kademe Yüzme Antrenörlük Belgesi ve Gümüş Cankurtaranlık belgesine sahiptir. Marmara Üniversitesi (Halen)

Dilan Köse
Dilan KöseEğitmen

20.01.1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kendisi 6 yaşında yüzme sporuna başlamıştır. 2017 yılına kadar lisanslı olarak çeşitli kulüplerde yüzmüştür. Kendisi Trakya Üniversitesi ÇEKO bölümü ve İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Edirne Belediyesi’nde özel çocuklara yüzme eğitimi vermiştir. Edirne Cup’da eğitmenliğine devam etmiş, ardından Edirne olimpikte 2 yıl eğitmenlik yapmıştır. Şu anda Yüzme eğitmenliğine kulübümüzde devam etmektedir.

RUMEYSA BIÇAK
RUMEYSA BIÇAKEğitmen

13.04.2001 İstanbul doğumludur. Öğrenimini Fenerbahçe Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi bölümü yüzme dalı uzmanlığı üzerine devam ettirmektedir. İlkokul yıllarında yüzmeyle tanışmıştır fakat spor kariyerine futbolla devam etmiştir. Şimdiye kadar birçok spor gönüllüleri etkinliğinde rol almıştır.

Can Günaltay
Can GünaltayEğitmen

02.11.2000 doğumlu antrenörümüz
Doğuş Üniversitesi Fizyoterapi bölümünde okumaktadır. 2016 dan beri sualtı hokeyi sporcusuyum aynı zamanda yüzme antrenörlüğü yapmaktadır.
Sualtı hokeyi federasyon kupası Türkiye ikinciliği
Kocaeli Bölge serbest 50 mt yarış üçüncülüğüne sahiptir.