Antrenörlerimiz

Yücel Gökçen Eligüzel
Yücel Gökçen EligüzelBaş Antrenör

1978 İstanbul dogumludur.İlk-Orta-Lise öğrenimini Ahmet Şimsek Kolejinde okumuştur.Evli ve 3 cocuk sahibidir.
Master düzeyde 2009 yılında baslamış olan yüzme yaşantısına halen aktif olarak devam etmekte ve kendi yaş grubu yarışmalarında 200 e yakın madalyaya sahiptir.Türkiye Master yüzme Şampiyonaları ve bir çok ACIK SU tecrübesi bulunan antrenörümüz bu yarışlarda sayısız derece ve madalya sahibidir.
II.Kademe antrenör belgesi bulunmakta ve bir çok seminere katılmıştır.
Kücük yaş gruplarından Türkiye Şampiyonası acık yaş ile Uluslar arası yarışmalarına kadar antrenörlük tecrübesi bulunmaktadır.
Klübümüzde yaş gruplarında çalışmakta ve sporcuları ile sayısız İstanbul ilk Üç derecesi bulunan antrenörümüz klübümüzün kurucularındandır.

Gökhan Sürmen
Gökhan SürmenKurucu - Antrenör

1982 Trabzon dogumludur.
Master düzeyde 2009 yılında baslamış olan yüzme yaşantısına halen aktif olarak devam etmektedir.
Türkiye Master yüzme şampiyonaları ve bir çok açık su tecrübesi bulunan antrenörümüz bu yarışlarda sayısız derece ve madalya sahibidir.
II.Kademe antrenör belgesi bulunmakta ve bir çok seminere katılmıştır.
Daha önce çalıştığı spor kulüplerinde sayısız deneyim kazanıp bu kulüplerin yönetim kadrolarında yer almıştır.
Klübümüzde yaş gruplarında çalışmakta, A takım ve Kulüp baş antrönümüz Volkan Atakan’ın da yardımcılığını yapmaktadır.
Antrenörümüz kulübümüzün kurucularından olup yönetim kadrosunda da yer almaktadır.

Pelin Duru Çiftçi
Pelin Duru Çiftçi Eğitmen

11/06/2007 İstanbul,maltepe doğumludur. Kale okulları iç mimarlık lisesinde 10. Sınıf olarak eğitimine devam etmektedir. 5 yaşında yüzme hayatına başlamış  ve aynı zamanda 3 yıldır profösyonel olarak A takımda lisanslı yüzme sporuna devam etmektedir.

Ayça Derin Çiftçi
Ayça Derin Çiftçi Eğitmen

11/06/2007 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kale okullarında iç mimarlık bölümünde 10. Sınıfta okumaktadır. 9 yıldır yüzme sporu ile ilgilenen antrönörümüz ayni zamanda A takımımızda 3 yıldır profesyonel olarak yüzme sporuna devam etmektedir.

Nehir Kaya
Nehir KayaEğitmen

23.08.2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ege bilim kolejinde eğitim görmektedir. 2016 yılından beri kulübümüzün lisanslı yüzücüsüdür. Kendisi birçok müsabakada takımımızı temsil etmiştir. 5 yıldır profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenmektedir.