Hepimizin bildiği üzere yüzme sporu sağlık açısından en yararlı  sportif aktiviteler arasında yer alıyor. Pendik yüzme kursu hizmetleri olarak kuruluşumuzda bu perspektifte nitelikli tesisleri ile profesyonel hizmetler sunarak yüzme sporuna katkı sağlamaya devam ediyor. Dilerseniz kendiniz veya aileniz için modern tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz kurslarımızdan yararlanabilir ve hâlihazırda devam eden kayıt sürecine katılabilirsiniz. Tabii bu noktada yasal prosedür gereği kimlik bilgilerinizi ve sağlık ocağından alacağınız bir doktor raporunu talep ettiğimizi hemen hatırlatmış olalım. Daha sonra gerekli belgeleri kuruluşumuza ulaştırdıktan sonra verilerimize işliyoruz ve kurs hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlıyorsunuz. isterseniz şimdi de modern olduğu kadar hijyen kurallarına azami özen gösterdiğimiz tesislerimiz hakkında sizleri bilgilendirelim.

Yetişkin Yüzme Kursu Kayıtlarımız Devam Ediyor

Öncelikle tesislerimiz ile ilgili olarak bilinmesi gereken aralarında yetişkin yüzme kursu ve diğer kurslarımızın da bulunduğu seanslarımızın uzman eğitmenlerimizin gözetiminde gerçekleştiğidir. Dolayısıyla uzman gözetiminde yüzme eğitim süreci sizleri bekliyor diyebiliriz. Dilerseniz hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi adına kategori başlıkları altında takdim edelim.

  • Yetişkin yüzme kursu
  • Çocuk yüzme kursu
  • Master yüzme
  • Yüzme takımı antrenmanları

Şeklinde özetleyebiliriz. İzin verirseniz bu noktada çok kısa bir hatırlatma daha yapalım. Çocuklarınız için bir yüzme kursu düşünüyorsanız çocukların eğlendiği ve kolayca ve yüzmeyi öğrenebileceği bir program uyguladığımızın bilinmesinde yarar görüyoruz.

İstanbul Yüzme Kursları Arasındaki Tercihiniz Olmaya Devam Ediyoruz

Takdir edeceğiniz gibi insan sağlığını yakından ilgilendiren bir hizmet üretiyoruz ve kurumsal kimliğimiz ile İstanbul yüzme kursları arasındaki tercihiniz olmaya devam ediyoruz. Üstelik fiyatlarımız son derece makul düzeyde bulunuyor ve her bütçenin rahatlıkla karşılayacağı şekilde bir fiyat politikası izliyoruz. İsterseniz şimdi havuzumuzun özelliklerini ve genel anlamda alacağınız hizmetin nasıl gerçekleşeceği noktasında bilgilendirme yapalım. Havuzumuzda günlük olarak PH ve Klor ölçümleri yapılıyor. Yaz aylarında üstü açılabilen tesislerimizde havuz suyu sıcaklığı her mevsimde sürekli olarak 28 derecede tutulmaktadır. 12,5 metre eni ve 25 metrelik boyu ile 5 kulvardan oluşan havuzumuzda müsabakalar düzenlenebilmektedir. Kış aylarında üzeri kapanan ve yılın her döneminde kullanılabilen tesislerimizi mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Ulaşımı kolay modern tesislerde sürdürdüğümüz hizmetlerimizden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Pendik yüzme kursu ve olimpik tesislerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.